اخبار و مقالات

فروش قلم سه بعدی

فروش-قلم-سه-بعدی

اگر طراح هستید و به ایجاد دست سازه های فانتزی علاقمندید ، قلم سه بعدی می تواند ابزاری کاربردی برای شما باشد ؛ فروش قلم سه بعدی اغلب در مراجع فروشنده ی تجهیزات چاپ سه بعدی ارائه می گردد .

فروش قلم سه بعدی

همانطور که می دانید ، یکی از پیشرفت ها در صنعت طراحی و تولید ؛ ظهور قلم های سه بعدی می باشد . برای مثال ؛ برخی طراحان جواهر با استفاده از این قلم ها در صنعتشان به طراحی بدلیجات و یا حتی طلا و جواهر می پردازند . از این رو فروش قلم سه بعدی در بین کاربران و طراحان این صنعت جایگاه ویژه ای دارد ، اغلب مراجع فروشنده ی تجهیزات چاپ سه بعدی ، قلم های سه بعدی ارائه می دهند . فروشگاه اویس ؛ دنیای پرینت سه بعدی ، انواع قلم های سه بعدی را در کیفیت های مختلف ارائه می دهد .

قلم سه بعدی

قلم سه بعدی قلمی است که پلاستیک گرم شده را از نازل قلم بیرون می زند . شما به هیچ نرم افزاری نیاز ندارید هیچ فایلی برای انتقال وجود ندارد و هیچ فناوری دشواری برای تسلط وجود ندارد . با یک خودکار سه بعدی می توانید یک گرافیک برجسته را روی یک تکه کاغذ و یا هر سطح صافی بکشید . اما چیزی که یک خودکار سه بعدی را واقعاً منحصر به فرد می کند ، توانایی آن در “کشیدن” در هوا است که به شما امکان می دهد فوراً ساختار های سه بعدی درست در مقابل خود ایجاد کنید ، که می توانید آنها را بردارید و در دست بگیرید . استفاده از یک خودکار سه بعدی ، بسیار شبیه به استفاده از تفنگ چسب است . هنگامی که انواع فیلامنت از فیلتر خارج می شود ، به سرعت سرد شده و به هر شکلی که آن را درآورده اید ، سفت می شود .

فروش-قلم-سه-بعدی

استفاده از قلم سه بعدی امروزه طرفداران بسیاری یافته است ، برخی افراد از این ابزار استفاده تفریحی و شخصی دارند ، برخی دیگر …

نحوه کار

نحوه کار بیشتر قلم‌ های سه‌ بعدی با تغذیه پلاستیک از طریق قلم می باشد ، که سپس آن را قبل از بیرون آمدن از یک نازل در انتهای قلم ذوب می‌کند (این چیزی است که ما آن را «اکستروژن» می‌نامیم. بسته به موادی که داخل قلم قرار می دهید ، قلم تا دمای متفاوتی گرم می شود . هنگامی که از قلم سه بعدی خارج می شود ، پلاستیک ذوب شده نرم و چکش خوار است ، اما در عرض چند ثانیه جامد می شود و ساختاری محکم ، پایدار و قابل برداشت را ایجاد می کند . فروش قلم سه بعدی به دلیل نحوه کار راحت و بی دردسری که دارد بسیار رواج یافته است .

چه کسی از قلم سه بعدی استفاده می کند؟

دامنه ی استفاده از ازین قلم های سه بعدی بسیار متنوع است و نمی توان در استفاده از آن محدودیت در نظر گرفت . حتی گاهی کودکان نیز برای ایجاد کاردستی از آن استفاده می کنند ، اما ما می بینیم که قلم سه بعدی عمدتاً توسط هنرمندان ، سازندگان ، طراحان (مد و خانه) ، مربیان ، مهندسان ، تعمیرکاران DIY ، علاقه مندان و تقریباً هر کسی که می خواهد داشته باشد استفاده می شود . مقاله ی ( با قلم سه بعدی چه چیزی می توانید بسازید؟ ) می تواند تا حدودی دامنه ی محصولات تولیدی با این قلم ها را معرفی کند . فروش قلم سه بعدی در بین طرفداران به ایجاد هنرهای سه بعدی بسیار رایج شده است .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *