اخبار و مقالات

چند ایده کسب درآمد از پرینتر سه بعدی

کسب درآمد از پرینتر سه بعدی

ایده های کسب درآمد از پرینتر سه بعدی

در دنیای کنونی ما، پرینتر سه بعدی یکی از مناسب ترین وسیله های کسب درآمد می باشد. در این مقاله تعدادی ایده عالی برای کسب درآمد از پرینتر سه بعدی را مورد بررسی قرار گرفته اند تا با بهره گیری از آن ایده ها در راستای علاقه خود از این فناوری مدرن و خارق العاده، کسب درآمد نمائید.

ممکن است هنوز برای افرادی مفهوم پرینتر سه بعدی جدید باشد. در این صورت می توانید به مقاله پرینتر سه بعدی چیست مراجعه کنید تا با اطلاعات کافی به این حوزه وارد شوید.

جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید: 04134477038

 هرچه سریع تر دست به کار شوید!

نکته مهم این است که خوشبختانه از آن جایی که طراحی و چاپ محصولات سه بعدی هنوز برای همگان به منظور تولید کسب و کار واضح نشده است و هر کسی دستگاه پرینتر سه‌ بعدی در خانه یا محل کسب و کار خود ندارد، اگر شما این تکنولوژی را دارید هر چه زود تر دست به کار شوید. چون این فرصتی عالی برای شما است که برای کسب درآمد واقعی از تخصص و پرینتر سه بعدی خود استفاده نمائید.

از این رو در ادامه این مقاله از فروشگاه سارای3D چتد ایده کسب درآمد از پرینتر سه بعدی ارائه شده است.

کسب درآمد از پرینتر سه بعدی

معرفی تعدادی از ایده کسب درآمد از پرینتر سه بعدی

از جهت دلیلی که در بخش قبلی گفته شد در ادامه این مقاله از فروشگاه سارای3D چند ایده کسب درآمد از پرینتر سه بعدی ارائه شده است. با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

  • طرح های خود را بفروشید.

فروش طرح ها یکی از بهترین راه های کسب درآمد با یک چاپگر سه بعدی می باشد که نیازی به داشتن پرینتر سه بعدی در این روش نیست. در صورتی برای طرحی دارید که برای دستگاه های پرینتر سه بعدی طراحی کرده اید، ممکن است افرادی که دستگاه پرینتر سه بعدی دارند، این طرح ها را با قیمت بالایی از شما تهیه نمایند.

Shapeways سایتی است که به شما در بازکردن یک فروشگاه پرینتر سه بعدی کمک می کند. اگر طرح ها یا مدل هایی آماده دارید، میتوانید آن مدل ها را در وب سایت معرفی شده برای خرید مشتریان آپلود نمائید. Shapeways همه ابزار های مورد نیاز برای ساختن یک فروشگاه آنلاین را به راحتی در اختیار شما داده است. همچنین سایت ابزاری با عنوان CustomMaker را در اختیار متقاضیان می گذارد که این گونه می توانید از آن استفاده نمائید تا طرح های خود را قابل سفارشی سازی کنید.

  • محصولات پرینت سه بعدی خود را بفروشید

اگر شما محصولات حاصل از پرینت سه بعدی دارید، قادر خواهید بود محصولات خود را در هر مکانی به فروش برسانید، فضا های خاصی مانند فیس بوک، فروشگاه‌ های اختصاصی و فروشگاه‌ های آنلاین نیز فقط تعداد اندکی از این فروشگاه هاست. در حقیقت، فروشگاه‌ های آنلاین زیادی وجود دارند که به عنوان بستر های تجارت الکترونیکی عمل می‌ کنند و برای کسب‌ و کار های کوچک بسیار مناسب هستند.

روش دیگری برای فروش پرینت های سه بعدی شما، تبلیغ وسایل سه بعدی است. به بازدیدکنندگان خود بگویید که می‌ توانید برای آن‌ ها چاپ انجام دهید و تنها کاری که باید انجام دهند، سفارش را از شما بدهند و منتظر چاپ باشند.

این روش به شما امکان می‌ دهد به راحتی مشتریانی را پیدا کنید که از دستگاه پرینتر سه بعدی استفاده کنند. در مرحله بعد، وقتی که کسی یک پرینت سه بعدی را سفارش می‌ دهد، شما می‌ توانید به راحتی با استفاده از دستگاه پرینتر سه بعدی خود یا با استفاده از نرم‌ افزار ها و برنامه‌ های طراحی سه بعدی یا با استفاده از سرویس‌ های چاپ سه بعدی، تمام سفارش‌ ها را در خانه چاپ کنید.

جهت مطالعه درباره پرینتر سه بعدی خانگی کلیک کنید.

  • آموزش پرینت سه بعدی را به دیگران

عده‌ ای زیادی به ویژه دانشجویانی که به دنبال شغلی در حوزه طراحی و پرینت سه بعدی می‌ گردند، علاقه زیادی به پربنت سه بعدی دارند. از این رو آموزش پرینت سه بعدی می تواند یکی از راه های کسب درآمد از پرینتر سه بعدی باشد. شما می‌ توانید کلاس‌ های آموزشی برگزار کنید و از هزینه‌ های آن درآمد زایی کنید. به دانشجویان آموزش دهید که چگونه پرینتر های سه بعدی را تنظیم و استفاده کنند.

کسب درآمد از پرینتر سه بعدی

آموزش، از راه های بسیار کم ریسک برای کسب درآمد از پرینتر سه بعدی است. اما پیدا کردن شغل‌ های آموزش پرینت سه بعدی ممکن است دشوار باشد، اما شبکه‌ های اجتماعی و وبسایت‌ های ارائه شغل می‌ توانند یک مکان مناسب برای شروع باشند. شما می‌ توانید خدمات خود را تبلیغ کنید تا علاقه‌ مندان به یادگیری چاپ سه بعدی شما را پیدا کنند.

  • تولید جواهرات و تزئینات

یکی از تجارت‌ های بسیار سود آور و ایده های کسب درآمد از پرینتر سه بعدی، سرمایه گذاری در صنعت جواهر سازی و تولید زیورآلات می باشد. بازار محصولات طلا و جواهر، به ویژه اگر زیبا و با قیمت مناسب باشند، خیلی عالی است.

با داشتن پرینتر سه بعدی و داشتن تسلط کامل بر روش‌ های استفاده از آن، می‌ توانید کسب‌ و کار کوچک خود را در تولید جواهرات فانتزی ارزان اما جذاب راه‌ اندازی کنید.

وقتی می‌ توانید صد ها طرح خلاقانه ایجاد کنید، پرینتر های سه بعدی شما به راحتی آن ها را به صورت سه بعدی تولید می‌ کند و شما می‌ توانید آن ها را به مشتریان خود به صورت آنلاین یا حضوری بفروشید.

امروزه، بسیاری از فروشندگان طلا و بازاریان به دنبال یک طراح ماهر هستند. همچنین، شما می‌ توانید با بسیاری از آن ها در تماس باشید و طرح‌ ها و پرینت های خود را به آن ها بفروشید.

  • ساخت ایمپلنت دندان با پرینتر سه بعدی

امروزه، پرینتر سه‌ بعدی در زمینه علم دندانپزشکی جایگاه ویژه‌ ای دارد. این فناوری با استفاده از یک اسکنر خاص آغاز می‌ شود. با استفاده از این اسکنر، دهان بیمار اسکن می‌ شود و تصویر دیجیتال بسیار دقیقی از آن تهیه می‌ شود. این تصویر سپس در کامپیوتر ذخیره می‌ شود و با استفاده از نرم‌ افزار های تخصصی، به یک طرح سه‌ بعدی تبدیل می‌ شود. در مرحله بعد، با استفاده از مواد مناسب، امپلنت ساخته شده در دستگاه پرینتر سه‌ بعدی قرار می‌ گیرد. این فناوری به دندانپزشکان کمک می‌ کند تا به راحتی و با دقت بیشتری اقدام به ساخت امپلنت‌ های دندانی کنند.

  • ساخت مواد پروتئینی و دندان مصنوعی

صنعت مراقبت بهداشتی و دندانپزشکی یکی از صنایعی است که بیشترین استفاده را از تکنولوژی چاپ سه‌ بعدی خواهد داشت. در حال حاضر، بیماران می‌ توانند قطعات جایگزینی مانند اعضای پروتزی و دندان‌ های مصنوعی را که در عرض چند ساعت برای آن ها ساخته شده‌اند، دریافت کنند.

اگر به دنبال ارائه خدمات پرینت سه‌ بعدی هستید، می‌ توانید در این زمینه تخصصی شوید. چشم‌ انداز استفاده پزشکی از چاپ سه‌ بعدی به دلیل پیشرفت سریع در این فناوری، در حال پیشرفت است. متخصصان این روش‌ ها را به طرق پیشرفته‌ تری به کار می‌ برند.

بیماران در سراسر جهان از کیفیت بهبود یافته در مراقبت‌ های بهداشتی از طریق کاشت‌ های چاپ سه‌ بعدی و پروتز هایی که قبلاً ندیده‌ اند، بهره می‌ برند. ساخت دندان‌ های کامل و مصنوعی نیز از خدمات دیگری است که می‌ توان در حوزه چاپ سه‌ بعدی ارائه داد.

  • تولید قرص و دارو

در اوت سال 2015، FDA اولین قرص تولید شده توسط فناوری پرینتر سه‌ بعدی را تصویب کرد. اتصال یک پرینتر سه‌ بعدی به یک بستر پودری، امکان تولید قرص‌ های بسیار متخلخل را فراهم می‌ کند. این مورد باعث می‌شود که دوز های بالای داروی موجود در یک قرص واحد قابل خوردن باشد و به سرعت حل شود. با استفاده از پرینتر های سه‌ بعدی و ترکیب مواد شیمیایی، می‌ توان دارو های متنوعی را تولید کرد.

کسب درآمد از پرینتر سه بعدی در داروسازی

فروش لوازم جانبی پرینتر سه بعدی

بعضی از افرادی که تجربه‌ ای در زمینه پرینت سه‌ بعدی ندارند، با خرید و فروش پرینتر های سه‌ بعدی، بهره‌ برداری ناقصی از تقاضای بزرگ در این صنعت داشته‌ اند.

آن ها چاپگر های صنعتی سه‌ بعدی و لوازم جانبی مرتبط را خریداری و به فروش می‌ رسانند. اما برای اطمینان حاصل کردن و بهره‌ برداری بهتر، بهتر است از بازار گسترده پرینتر ها و متخصصان این زمینه تحقیق کنید تا بدانید که چه اندازه و چه مدل‌ های چاپگر های سه‌ بعدی به سرعت در بازار عرضه می‌ شوند.

این کار به شما امکان می‌ دهد قیمت‌ های پرینتر های سه‌ بعدی را مطلع شوید و بتوانید این دستگاه‌ ها را خرید و فروش کنید. همچنین، فروش لوازم جانبی پرینتر های سه‌بعدی نیز می‌ تواند سود خوبی برای شما به همراه داشته باشد.

  • خرید پرینتر سه بعدی

پرینتر های سه‌ بعدی یک فرصت فوق‌ العاده برای کسب درآمد هستند. اگر شما هم به دنبال بازار های نوپا برای کسب درآمد هستید، حتماً این راه کسب درآمد از پرینتر سه بعدی را امتحان کنید. تنها چیزی که نیاز دارید، یک دستگاه پرینتر سه‌ بعدی، خلاقیت در طراحی و مواد اولیه است. برای مشاوره و خرید دستگاه‌ های پرینتر سه‌ بعدی، می‌ توانید با کارشناسان مجموعه سارای3D تماس بگیرید. ما می توانیم شما را در انتخاب و خرید دستگاه‌ های پرینتر سه‌ بعدی راهنمایی نمائیم. با ما تماس بگیرید.

جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید: 04134477038

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *