اخبار و مقالات

پرینتر سه بعدی خانگی

پرینتر سه بعدی خانگی

شناخت پرینتر سه بعدی خانگی و تفاوت آن با پرینتر سه بعدی های صنعتی

بیشتر افراد براساس نیاز و یا علاقه خود تمایل دارید که از فناوری های روز دنیا در خانه خود استفاده کنند. یکی از تکنولوژی های هیجان‌ انگیزتر و جدید امروزه پرینتر سه بعدی خانگی می باشد. برای خرید این تکنولوژی مدرن نیاز به کسب اطلاعاتی دارید تا بتوانید با شناخت کافی چاپگر سه بعدی خانگی خود را تهیه نمائید. با سارای3D تا انتهای مقاله همراه باشید.

خرید پرینترهای سه بعدی خانگی برای چه کسانی مناسب است؟

پرینترهای سه بعدی خانگی ابزار های کارآمد هستند که به منظور تولید نمونه‌ های اولیه هر محصولی که قصد داریم بسازیم، مناسب هستند. این محصولات می‌ توانند در زمینه‌ های مختلفی مانند معماری، جواهر سازی، صنعت خودرو و غیره استفاده شوند. با خرید پرینتر سه بعدی خانگی، افراد قادر می توانند وسیله های مورد نیاز خود را ساخته و حتی نمونه‌ های اولیه و ماکت طرح‌ های خود را جهت ارائه به مشتری تولید کنند.

قیمت پرینتر های سه بعدی خانگی

یکی از مواردی که برای فرد مشتری هنگام تصمیم‌گیری در زمان خرید پرینتر های سه بعدی خانگی موثر است، قیمت چاپگر سه بعدی خانگی می باشد. با توجه به پیشرفت‌های چشمگیر در صنعت پرینتر سه بعدی، هر روز با شاهد تولید محصولاتی هستیم که همچنین هر روز ارزانتر و کوچک تر می‌شوند. در حال حاضر، پرینترهای سه بعدی خانگی با قیمت کمتر از 400 دلار در دسترس قرار دارند و در سایت آمازون قابل خریداری هستند.

با خرید پرینترهای سه بعدی خانگی قادر به انجام چه کاری خواهید بود؟

هر کسی با خرید چاپگر سه بعدی خانگی ممکن می شود تا وسیله های کوچک و همچنین قطعه های ابتکاری که می‌ تواند به نوعی سهولت انجام کار هایش را سبب شود، در خانه خود تولید نماید. به علاوه کسی که پرینتر سه بعدی خانگی دارد، در صورتی که چیزی گم کرد، در کمترین زمان آن را تولید کند.

پرینتر سه بعدی خانگی

با این فناوری شما قادر خواهید بود با استفاده از فیلامنت‌ های رنگی محصولات خود را تولید کنید و یا اینکه هر محصول را پس از تولید با سلیقه خود رنگ‌ آمیزی نمائید.

فیلامنت PETG

ابعاد وسیله های تولیدی با پریتر های سه بعدی خانگی

توصیه می کنیم توجه داشته باشید که پرینتر سه بعدی خانگی را بر اساس ابعاد جعبه ساخت آن انتخاب کنید. این اندازه ها باید به اندازه قطعه هایی که می‌خواهید تولید کنید، مناسب باشد. ابعاد جعبه ساخت شامل بزرگترین طول، عرض و ارتفاعی است که در نظر گرفته شده و در تئوری می‌تواند یک قطعه در آن جای بگیرد. پرینترهای سه بعدی معمولاً ابعادی در حدود ۱۵ تا ۳۰ سانتیمتر مربع را پوشش می‌دهند. البته، پرینتر های بسیار کوچک تر و همچنین پرینتر های چند متری نیز در بازار موجود هستند. نکته‌ ای که باید به آن توجه کنید، این است که بیشتر پرینتر های سه بعدی جعبه ساخت مربعی ندارند و یکی از سه محور آن ها بزرگ تر از دو محور دیگر است.

خرید پرینترهای سه بعدی خانگی مطمئن

اگر فکر خرید چاپگر سه بعدی خانگی را در سر می پرورانید، قبل از خرید پرینترهای سه بعدی خانگی این پرسش را از خود داشته باشید که واقعا می خواهید با این پرینتر چه وسیله ای بسازید؟ توصیه ما این است که به سایت های مختلف مراجعه کنید و پرینتر های سه بعدی خانگی را با هم مقایسه کنید. یکی از مشکلاتی که ممکن است برای شما پیش آید، سردرگمی در میان انواع فراوان پرینتر های سه بعدی خانگی است.

مشاوران مجرب فروشگاه تجهیزات پرینتر سه بعدی اویس می توانند بهترین چاپگر سه بعدی خانگی بر اساس نیاز شما معرفی نمایند. جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

04134477038

با چاپگر سه بعدی در خانه صاحب کارخانه خانگی شوید

پرینتر سه‌ بعدی خانگی یک فرصت مناسب برای افراد خلاق و علاقمند به کسب درآمد در محیط خانگی فراهم می‌کند. استفاده از پرینتر های سه‌ بعدی در بازار به شدت رواج یافته است و توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. رابرتسون معتقد است که بازار پرینتر های سه‌بعدی به شکلی مشابه بازار چاپگر های عکس عمل می‌کند. در حالی که برخی افراد تمایل دارند پرینتر های خود را داشته باشند، اکثریت افراد ترجیح می‌ دهند خدمات چاپ سه‌ بعدی را به عهده دیگران بگذارند؛ زیرا این روش آسان‌ تر و شاید هم اقتصادی‌ تر است. علاوه بر این، پرینترهای خانگی محدودیت‌ هایی نیز دارند که در چاپگرهای صنعتی وجود ندارد.

خرید چاپگر سه بعدی خانگی

خرید چاپگر سه بعدی خانگی

تفاوت پرینترهای سه بعدی خانــگی و صنعتی

پرینتر سه بعدی صنعتی و خانگی تفاوت های بسیار زیادی با یکدیگر دارند که ما در این بخش به آن ها اشاره کرده ایم:

  •  قیمت تمام شده
  • سرعت پرینت سه بعدی
  • تنوع در فیلامنت های قابل پرینت سه بعدی
  • ابعاد قابل پرینت سه بعدی
  • قطعات به كار رفته در ساخت پرينتر سه بعدى

مواردی که در مورد تفاوت پرینتر سه بعدی صنعتی با چاپگر سه بعدی خانگی در بالا گفته شد، تفاوت هایی است که بین پرینتر های سه بعدی صنعتی و خانگی وجود دارد و تمام این موارد را می توان به این صورت خلاصه کرد که پرینتر های سه بعدی صنعتی برای اینکه برای ساخت قطعاتی است که مستقیم در صنعت استفاده می شوند باید به گونه ای طراحی و ساخته شوند که قابلیت پرینت تمام فیلامنت ها با حداکثر کیفیت و دقت در سریعترین زمان ممکن را داشته باشند.

در صورتی که در پرینتر های سه بعدی خانگی به دلیل اینکه در مواردی مانند آموزش، سرگرمی و در برخی موارد ساخت قطعات اصلی( ولی نه چندان دقیق) مورد استفاده قرار می گیرند باید به گونه ای ساخته شوند که از لحاظ قیمت توجیح پذیر باشند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *