اخبار و مقالات

پرینت سه بعدی در صنعت نفت و گاز

پرینت سه بعدی در صنعت نفت و گاز

پرینت سه بعدی در صنعت نفت و گاز

تولیدکنندگان صنایع نفت و گاز به منظور رفع مشکلات زنجیره تأمین و ارتقای سرعت نو آوری، به پرینتر سه‌ بعدی روی آورده‌ اند. در این مقاله پرینت سه بعدی در صنعت نفت و گاز از سایت فروشگاه تجهیزات پرینتر سه بعدی سارای3D بررسی کنیم که چگونه استفاده از قطعات پرینت شده سه‌ بعدی می‌ تواند بهره‌ وری را افزایش داده و هزینه‌ ها را از مرحله استخراج تا پالایش کاهش دهد. با ما همراه باشید.

افراد و شرکت‌ های بزرگ در صنعت نفت و گاز، از جمله شورون، شل، بریتیش پترولیوم و جنرال الکتریک، به دلایل مختلف از قطعات یدکی سریع‌ تر و ارزان‌ تر، و همچنین از طراحی اجزا با عملکرد بهتر، به آرامی اما پیوسته از فناوری پرینت سه‌ بعدی صنعتی برای قطعات حیاتی خود استفاده می‌ کنند.

فناوری پرینت سه بعدی در صنعت نفت و گاز

زمان تحویل قطعات یدکی هر چند که در دسترس نیز باشند، معمولاً طولانی است. به طوری که فقط یک روز توقف تولید می‌ تواند به تولیدکنندگان صنایع نفت و گاز خسارت‌ هایی به میزان صد ها هزار دلار وارد کند. به منظور کاهش این مشکل، شرکت‌ ها موجودی عظیمی از قطعات بالقوه ضعیف را نگهداری می‌ کنند. که اغلب با هزینه‌ های زیادی همراه است. این جا است که اهمیت پرینت سه بعدی در صنعت نفت و گاز قابل درک است.

پرینت سه بعدی بهترین حالت ممکن برای تأمین موجودی‌ های دیجیتال و تولید قطعات یدکی بر اساس تقاضا، به ویژه در مناطق دور افتاده و خارج از کشور است. این روش مشکلات زنجیره تأمین را به طور اساسی حل می‌ کند.

پرینت سه بعدی در صنعت نفت و گاز

نیاز صنعت نفت و گاز به حفظ بهره وری فرصت کمی برای ارتقای طراحی قطعات و نوآوری باقی می گذارد. ساخت افزایشی و پرینت سه بعدی در صنعت نفت و گاز نه تنها قطعات طراحی شده بهتر و کارآمد تر را امکان پذیر می سازد، بلکه به عنوان یک تکنولوژی نمونه سازی سریع، می تواند توسعه محصول را به شدت سرعت ببخشد.

قطعات حیاتی در این صنعت باید در برابر شرایط شدید و خشن ترین محیط‌ ها مقاومت کنند. اعتماد به مواد، روش‌ ها و فرآیند های پرینت سه بعدی اخیراً با استاندارد ها و گواهی‌ نامه‌ های جدید افزایش یافته است. این امر اطمینان می‌ دهد. که قطعات پرینت شده سه بعدی با مشخصات مورد نیاز در این صنعت، تحت نظارت واگذار نقشه مطابقت دارند.

در ادامه بررسی خواهیم کرد که چگونه تولید مواد افزودنی تولید نفت و گاز را مختل می کند و نگاهی به استاندارد های تازه تأسیس شده ای بیندازیم که قطعات تجهیزات پرینت سه بعدی را پوشش می دهد. ما همینطور چندین نمونه از نحوه استفاده تولیدکنندگان فعلی از این فناوری، از تأسیسات خارج از کشور گرفته تا ساخت خطوط لوله را شرح خواهیم داد.

مجموعه پرینت سه بعدی در صنعت نفت و گاز

گواهینامه های جدید برای تقویت پرینت سه بعدی در O&G تنظیم شده است. در سال 2021، DNV گواهینامه Protolabs را به عنوان اولین ارائه دهنده خدمات تولید مواد افزودنی در فناوری همجوشی بستر پودری برای کاربرد های انرژی دریافت کرد.

قبل از اینکه به نمونه‌ های کاربردی خاص در این مقاله پرینت سه بعدی در صنعت نفت و گاز بپردازیم، بهتر است که برخی از پیشرفت‌ های مهم سال های گذشته را در تأیید قطعات پرینت شده سه بعدی برای صنعت نفت و گاز را برجسته نمائیم. دو استاندارد جدید قابل توجهی که در سال 2021 معرفی شدند، راه را برای پذیرش گسترده تر تولید افزایشی در صنعت هموار می کنند.

DNV، انجمن طبقه بندی بین المللی که در سال 1864 تأسیس شد. یک استاندارد فنی را در ماه مارس معرفی کرد. ( DNVGL-SE-0568) که مشخصات ایمنی و کارایی را برای محصولات، دارایی ها و سیستم های چاپ سه بعدی در O&G و تولید انرژی عمومی تعیین می کند. DNV می‌ گوید تولید افزایشی «می‌ تواند به جلوگیری از تعطیلی طولانی و گرانی قیمت تولید و کاهش ردپای کربن در زنجیره تأمین کمک کند.» بنابراین استاندارد هایی را برای حمایت از صنعت ایجاد کرد. زیرا فناوری AM را برای به دست آوردن مزایای هزینه و کارایی اتخاذ می‌کند.

DNV از سال 2014 فرصت‌ ها و چالش‌ های ناشی از تولید افزایشی ا را بررسی می‌ کند. در سال 2017، DNV اولین دستورالعمل استفاده از ساخت افزایشی در صنایع دریایی و نفت و گاز را منتشر کرد. یک سال بعد، DNV مرکز تعالی جهانی AM را افتتاح کرد. تا به عنوان یک انکوباتور و بستر آزمایشی برای تحقیق و توسعه در فناوری چاپ سه بعدی برای بخش‌ های نفت و گاز، فراساحل و دریایی خدمت کند.

مؤسسه نفت آمریکا (API) استاندارد جدید خود را در ماه اکتبر معرفی می کند تا پذیرش چاپ سه بعدی را برای بهینه سازی طراحی اجزای گاز طبیعی و نفت برای کاهش شدید زمان تحویل و راندمان، ایمنی و پیشرفت های فناوری در تمام بخش های صنعت ایجاد کند. این سازمان در بیانیه ای اعلام کرد.

این استاندارد جدید با نام «قطعات فلزی ساخته شده برای استفاده در صنایع نفت و گاز طبیعی»، سه سطح مشخصات ساخت را برای تعیین الزامات فنی، کیفی و صلاحیت قطعات فلزی پرینت سه بعدی معرفی می‌کند. علاوه بر این، الزاماتی را برای آموزش، بازرسی، نظارت، و تجهیزات اندازه گیری، و همچنین آزمایش مواد و کنترل کیفیت ایجاد می کند.

اگرچه این استاندارد خاص فقط به اجزای فلزی مربوط می شود، سازمان می گوید در حال حاضر روی یک استاندارد مکمل برای قطعات پلاستیکی کار می کند.

الکسا بور، معاون بخش API گفت: «این استاندارد جدید بهترین الزامات ایمنی و کارایی API را گسترش می‌دهد. و از عملیات‌های پیشرفته پشتیبانی می‌کند. و به تولید کنندگان کمک می‌ کند تا فناوری‌ های پرینت سه‌ بعدی جدید. را برای پاسخگویی به تقاضای روزافزون جهانی برای گاز طبیعی و محصولات نفتی به کار گیرند.»

استاندارد ها و خدمات برای خدمات صنعت جهانی

استاندارد هایی از این دست تأییدی بر نقش رو به رشد پرینت سه بعدی در تولید O&G و پرینت سه بعدی در صنعت نفت و گاز هستند. در حالی که داده های بازار مدرک بیشتری را ارائه می نماید. که اهمیت این فناوری تنها افزایش خواهد یافت.

با توجه به تحقیقات صنعتی، پیش‌ بینی می‌ شود. که تا سال 2025، ارزش پرینت سه بعدی در صنایع نفت و گاز به 32 میلیارد دلار خواهد رسید. و تا سال 2030 به 60 میلیارد دلار افزایش یابد. این رشد به دلیل نیاز روزافزون صنعت نفت و گاز به طراحی تجهیزات پیچیده برای افزایش کارایی عملیاتی اتفاق می‌ افتد. این نیاز به دلیل رقابت رو به رشد در بخش‌ های دیگر انرژی است. به عنوان مثال، 82 درصد از شرکت‌ های نفت و گاز اعلام کرده‌ اند. که قصد دارند از پرینت سه بعدی در ۱۲ ماه آینده استفاده کنند.

پرینت سه بعدی به سرعت از یک فناوری حاشیه ای به یک نیاز در بخش O&G تبدیل می شود. حال بیایید نگاهی به نمونه های خاصی از نحوه استفاده صنعت از پرینت سه بعدی و پرینت سه بعدی در صنعت نفت و گاز بیندازیم.

پرینت سه بعدی در صنعت نفت و گاز

سیستم های هیدرولیک پرینت سه بعدی در صنعت نفت و گاز

بلوک هیدرولیک بازطراحی شده و با استفاده از پرینت سه بعدی GNK. وزن آن 80 درصد کمتر از بلوک‌ های سنتی تولید شده است. شرکت مهندسی بریتانیایی GKN برای توسعه یک بلوک هیدرولیک جدید و بهینه‌ سازی شده – که یکی از اجزای ضروری سیستم‌ های هیدرولیک است. – از تکنولوژی پرینت سه بعدی استفاده کرده است. به طور سنتی، بلوک‌ های هیدرولیک اجزای مستطیلی با کانال‌ های داخلی متعدد برای کنترل توزیع روغن داشته‌ اند.

با این وجود، بلوک های هیدرولیک تولید گشته به شکل سنتی دارای عیب های قابل توجهی هستند. همچون هزینه های بالای ماشینکاری، جریان روغن ناکارآمد، تجمع کثیفی، و احتمال نشت و پارگی.

بلوک هیدرولیک پرینت سه بعدی طراحی را بهینه می سازد و شکل مستطیلی را از بین می برد. در عین حال همان عملکرد را حفظ می کند. به گفته GKN، طراحی جدید هیچ گوشه مرده ای ندارد. که در آن کثیفی جمع شود. که این امر راندمان جریان روغن را نیز بهبود می بخشد.

پرینت سه بعدی اجزای ایمپلر

فناوری پرینت سه بعدی فلز برای پرینت اجزای روتور های پایین چاه استفاده شد.

کاربرد های Downhole

بخش‌ هایی از فرآیند حفاری نفت که در داخل گمانه یا چاه اتفاق می‌افتد. از جمله موارد مورد نیاز در بخش نفت و گاز هستند. قطعات مورد استفاده در سوراخ با سایش شدید ناشی از سنگ زنی از طریق سنگ و تماس با مایعات خشن، اعم از روغن خام یا دوغاب آب-خاک-شیمیایی مواجه می شوند.

Duncan Machine Products (DMP)

یک شرکت مستقر در ایالات متحده که قطعات ماشینکاری دقیق را برای صنعت O&G تامین می کند، با شرکت چاپ سه بعدی Velo3D برای ارائه 1500 قطعه برای کاربردهای پایین چاه، هم برای اکتشاف در خشکی و هم برای اکتشاف دریایی، شریک شد.

برای این پروژه، DMP ریخته گری سنتی سرمایه گذاری را با چاپگر سه بعدی فلزی Sapphire Velo3D جایگزین کرد. بیلینگز گفت که پس از آزمایش این فناوری، به دلیل زمان کوتاه‌تر و عملکرد بهتر قطعه، آن را برای تولید قطعات پایین چاه بسیار مناسب یافتند.

کریس بیلینگز، یکی از مالکان DMP می‌گوید: «ما Velo3D را انتخاب کردیم زیرا چاپگر Sapphire آن‌ها می‌تواند بیشترین پیچیدگی هندسی را تحمل کند، و فرآیند بدون پشتیبانی آن‌ها نیازی به طراحی مجدد قطعات خود از سوی مشتریان ندارد.

در موردی دیگر، Ulterra تولیدکننده ابزارهای حفاری O&G به دنبال افزایش عمر مفید روتورها و استاتورهای مته خود بود. برای دستیابی به این نتایج، Ulterra با سازنده پرینترهای سه بعدی ExOne که اکنون بخشی از Desktop Metal است، شریک شد.

Ulterra با استفاده از فناوری AM فلزی ExOne، 10 روتور در ابعاد 3-5 اینچ را با استفاده از فولاد ضد زنگ S4 و ماتریس برنز چاپ کرد. این شرکت می‌گوید قطعات پرینت‌شده سه‌بعدی مقاومت بالایی در برابر سایش دارند و حتی پس از ۶۰۰ ساعت استفاده، سایش قابل اندازه‌گیری را نشان نمی‌دهند. آنها همچنین در مقایسه با ماشینکاری معمولی ارزان تر هستند و قیمت هر روتور را از حدود 400 دلار به 75 دلار کاهش می دهند.

اولین پرینت سه بعدی O&G

پرینت سه بعدی، برای آبشکن‌ های صنعت نفت و گاز (O&G) مورد استفاده قرار گرفته و واتربوشینگ‌ ها به عنوان اجزای حیاتی ایمنی که در حفاری نفت و گاز استفاده می‌ شوند. به سیستم گل حفاری متصل شده و به گل حفاری اجازه می‌ دهند حرکت کند و از ضربه‌ های هیدروکربنی مقابله می‌ کنند که ممکن است تجهیزات حفاری را تخریب کند.

در آوریل 2021، شرکت فرانسوی Vallourec به عنوان تامین‌ کننده لوله و لوله‌ کشی، با ارائه اولین واتربوشینگ پرینت سه بعدی در صنعت نفت و گاز، اقدامی بی‌ سابقه انجام داد. این قطعه که با استفاده از تکنولوژی تولید افزودنی قوس سیمی (WAAM) پرینت شده است، با ارتفاع 1.2 متر و وزن 220 کیلوگرم، عملیات موفقیت‌ آمیز خود را در دکل دریایی TotalEnergies در میدان های گازی Elgin-Franklin در دریای شمال آغاز کرد.

اندرو هدل، سرپرست QA/QC حفاری و چاه در توتال اکتشاف و تولید بریتانیا، می‌گوید: «تولید افزودنی این پتانسیل را دارد که زنجیره تأمین O&G را متحول کند و شرکت‌هایی مانند توتال را قادر می‌سازد تا قطعات ساخته‌شده را در صورت نیاز سفارش دهند. .

ساخت واتربوشینگ با استفاده از WAAM نه تنها زمان سرب را کاهش داد بلکه به سبک‌تر شدن قطعه نیز کمک کرد. وزن قطعه پرینت سه بعدی تقریباً نیمی از وزن قبلی است که به طور سنتی تولید می شود. برای تکمیل همه چیز، Vallourec خاطرنشان می کند که چاپ سه بعدی این قطعه، انتشار کربن را تا 45 درصد در مقایسه با آهنگری و ماشینکاری سنتی کاهش می دهد.

“استفاده از تولید افزودنی به ما این امکان را می‌ دهد که به سمت ایجاد یک انبار دیجیتال صنعتی نزدیک‌ تر شویم، قطعات حیاتی را بهبود بخشیم و ضایعات را کاهش دهیم. برتراند مایلون، مدیر توسعه کسب و کار AM در Vallourec، اظهار می‌ دهد: هدف این پروژه بیشتر از اثبات مفهوم برای توسعه یک چارچوب موفق برای تضمین کیفیت و کنترل کیفیت تأمین قطعات با استفاده از فناوری WAAM و پرینت سه بعدی در صنعت نفت و گاز بود.”

پرینت سه بعدی در صنعت نفت و گاز

پرینت سه بعدی در صنعت نفت و گاز در گیره خط لوله

زمان در صنایع نفت و گاز بسیار ارزشمند است، زیرا کاهش زمان توقف تولید و کاهش خطرات زیست محیطی، انسانی و ایمنی امری اساسی می‌باشد. در حال حاضر، زمان تعمیر خطوط لوله ممکن است به مدت 2 تا 3 هفته برای هر روز از مزایای احتمالی 100 هزار تا 1 میلیون یورو منجر شود. فرآیندهای تعمیر فعلی اغلب از طریق فرزهای CNC، کار دستی تخصصی یا ترکیبی از هر دو انجام می‌شوند. هرکدام از این فرآیندها دارای معایب خاص خود هستند، به عنوان مثال فرز CNC ممکن است مواد بالایی را ضایعات کند (تا حدود 80 درصد مواد اولیه به طور میانگین) و همچنین کارگران متخصص در حالت کمیاب بودند.

شرکت هلندی تولید مواد افزودنی فلزی MX3D، با همکاری Team Industries و TiaT، یک گیره خط لوله صنعتی تولید کرد تا کاربرد فناوری خود را در O&G نشان دهد.

گیره های خط لوله با طراحی سفارشی برای افزایش طول عمر تاسیسات O&G و جلوگیری از حوادث خط لوله استفاده می شود. به این ترتیب، آن ها باید با استاندارد های ایمنی و عملکرد دقیق مطابقت داشته باشند و اغلب به زمان بسیار کوتاهی نیاز دارند.

با استفاده از روش تولید ترکیبی WAAM و پرینت سه بعدی در صنعت نفت و گاز، گیره خط لوله پرینت سه بعدی سریع تر تولید می شود و می تواند به صورت محلی تولید شود و زمان تحویل را از معادله حذف می کند. این قطعه همچنین دقیق تر است و مواد زائد کمتری را در طول ساخت پرینت سه بعدی در صنعت نفت و گاز تولید می کند.
گیره تولید شده با مواد افزودنی بر اساس استاندارد های ASTM A370 توسط آژانس های شخص ثالث آزمایش شد. گیره دارای خواص یک قطعه سنتی ساخته شده بود یا از آن فراتر رفت.

«تولید افزودنی ترکیبی هر دو مزیت ساخت متعارف مانند دقت و سرعت بالای تولید قطعات «ساده» را با مزایای تولید افزودنی مانند آزادی هندسی، سرعت تولید و حداقل ضایعات مواد ترکیب می‌کند. توماس ون گلابکه، سرپرست پروژه و مدیر تحقیق و توسعه MX3D گفت: کیفیت و پیچیدگی گیره WAAM پتانسیل این فناوری را به نمایش می گذارد.

3D Metalforge، یک شرکت تولید مواد افزودنی مستقر در سنگاپور، در اوایل نوامبر 2021 اعلام کرد که قطعات مبدل حرارتی پرینت شده سه بعدی را با موفقیت به رویال داچ شل تحویل داده است. این قطعات در سایت تولید پتروشیمی شل جورونگ (SJI) مورد استفاده قرار گرفته اند.

فرآیندهای تولید در SJI به مبدل های حرارتی در مقیاس بزرگ متکی است که دارای مجموعه ای از لوله های فلزی برای تنظیم حرارت هستند. از آنجایی که تاسیسات در یک جزیره خصوصی دورافتاده قرار دارد، زمان تحویل لوله‌های یدکی می‌تواند بسیار طولانی باشد و SJI را مجبور به نگهداری موجودی گسترده کند. شل با 3D Metalforge در تلاش برای اصلاح این وضعیت شریک شد.

قبل از شروع تولید، 3D Metalforge با مهندسان شل همکاری نزدیکی داشت تا الزامات عملکرد مبدل حرارتی را مشخص کند. این شرکت مدل های دیجیتالی قطعات را بر اساس مشخصات شل طراحی کرد. قطعات در طول پس از تولید تحت آزمایش یکپارچگی قرار گرفتند تا اطمینان حاصل شود که مطابق با استانداردهای کیفیت مرتبط هستند.

3D Metalforge می‌گوید: “قطعات با موفقیت در زمان رکورد دو هفته نصب و تکمیل شدند و قطعات چاپ شده منجر به کاهش زمان تولید شد.” لوله های پرینت سه بعدی نیز برای ساخت مقرون به صرفه تر هستند و به افزایش طول عمر ماشین آلات موجود کمک می کنند.

پینا جوشی، مهندس قابلیت اطمینان ارشد Asset Rejuvenation در جزیره شل جورونگ، گفت: «ما از 3D Metalforge برای خدمات فنی استثنایی و تحویل به موقع و موفقیت آمیز قطعات با کیفیت به جزیره شل جورونگ قدردانی می کنیم.

پرینت سه بعدی در صنعت نفت و گاز برای ماشین های سفارشی

Shawcor، یک شرکت کانادایی خدمات میدان نفتی، از نوارهای سنگین برای تقویت بخش های لوله استفاده می کند. این پدها که بین 115 تا 230 پوند وزن دارند، برای افراد بسیار بزرگ هستند و به همین دلیل شرکت می خواست یک ماشین جدید برای کار با آنها بسازد. با این حال، آنها با روش‌های تولید سنتی با مشکلاتی مواجه بودند.

دستگاه حمل نوار نوار نیاز به قطعات سفارشی داشت. نه تنها آنها بسیار گران بودند، بلکه زمان تحویل سه تا شش هفته ای به این معنی بود که کارخانه تنها با راندمان 85 درصدی کار می کرد.

برای حل این مشکل، شرکت کانادایی به Markforged، سازنده پرینتر های سه بعدی ترموپلاستیک روی آورد که قطعات را با تغذیه مداوم فیبر کربن، فایبرگلاس یا کولار به داخل آن‌ها تقویت می‌ کند. تا مانند فلز استحکام داشته باشند اما بسیار سبک‌ تر باشند. با Markforged Mark Two، یک چاپگر سه بعدی FDM در اندازه رومیزی، این شرکت انرژی اکنون 53 قطعه منحصر به فرد را برای دستگاه جابجایی پد چاپ کرده است، از جمله درپوش فیوزها، پایه های حسگر و ضربه گیر.

با توجه به فناوری تقویت فیبر چاپگر، این شرکت توانسته است قطعات فلزی را با قطعات پلاستیکی جایگزین کند. برای قطعات دارای ضربه، ما پشم شیشه کولار یا HSHT را انتخاب کردیم و برای قطعاتی که می‌خواستیم سفت‌تر باشیم، فیبر کربن را انتخاب کردیم. مردم از کیفیت کلی شگفت زده شدند. فیل ام.، طراح ارشد مکانیک در شرکت انرژی، گفت: آنها هرگز فکر نمی کردند که قطعات چاپ شده را روی ماشین آلات قرار دهند که در واقع در یک محیط تولیدی استفاده می شود.

در مجموع، پرینت سه بعدی قطعات باعث صرفه جویی در حدود 19000 دلار برای شرکت شده است. آن ها اکنون می توانند قطعات جدید دستگاه را یک شبه پرینت کرده و صبح روز بعد آن ها را نصب کنند.

ساده سازی تولید توربین حفاری

پرینت سه بعدی در صنعت نفت و گاز

APS، به‌عنوان سازنده تجهیزات، اجزا و قطعات مختلفی را برای کاربرد های حفاری در میدان‌ های نفتی تولید می‌ کند. که شامل موتور های مته قابل هدایت، حسگر ها، لرزشگیر ها و سیستم‌ های اندازه‌ گیری حفاری (MWD) می‌ شود. این شرکت قبلاً از تولید مواد افزودنی برای ساخت برخی از این قطعات استفاده کرده بود. ولی همچنان با مشکلاتی مانند عدم مقاومت به اندازه کافی در برابر سایش شدید در حین عملیات حفاری مواجه بود.

سپس شرکت پرینت سه بعدی آلمانی EOS راه حل های پرینت سه بعدی در صنعت نفت و گاز و DMLS فلزی خود را به APS ارائه کرد. این روش ساخت جدید به APS اجازه می دهد تا هندسه های قبلی غیر ممکن و کار آمد تر را در حین تولید قطعات از آلیاژ های فلزی بادوام کشف کند.

پل سیتون، معاون بازاریابی APS می‌ گوید: «روش‌ های تولید سنتی ما را به اینجا رسانده است. اما کارایی بهبود یافته قطعات ایجاد شده با DMLS باعث تغییر بازی می‌ شود. “این یک اثر دومینو ایجاد می کند. پرینت سه بعدی در صنعت نفت و گاز. جایی که طول عمر بیشتر محصول منجر به اختلال کمتر در تعمیر و نگهداری تجهیزات. زمان حفاری بیشتر و هزینه های کمتر می شود.”

یکی از اجزایی که اکنون از قطعات فلزی پرینت سه بعدی استفاده می کند، یک توربین پنج مرحله ای است که یک سر حفاری قابل هدایت را تامین می کند. هر توربین حاوی چندین محفظه انتهایی، استاتور و روتور است که در شرایط واقعی کار می کنند. پرینت سه بعدی در صنعت نفت و گاز به APS این امکان را داده است. که این اجزای سنتی چند قسمتی را در یک واحد ادغام کند. در حالی که زمان پرینت را از هفته ها به پرینت یک شبه کاهش می دهد.

سرمایه گذاری نشان دهنده شناخت صنعت است

Hunting مستقر در بریتانیا، که تجهیزات بالادستی برای چاه، از جمله ابزار و اجزای چاه را تولید می کند. امسال 27 درصد از سهام شرکت پرینت سه بعدی تگزاس Cumberland Additive Holdings را به مبلغ 5 میلیون دلار به دست آورد.

کامبرلند از فناوری چاپ سه بعدی همجوشی بستر پودری برای تولید قطعات معتبر و با کارایی بالا برای بخش‌ های سخت‌ گیرانه مانند O&G، هوافضا و دفاع استفاده می‌ کند. این سرمایه گذاری نشان دهنده شناخت روزافزون شرکت های O&G از تولید مواد افزودنی به عنوان ابزار کلیدی در پیشبرد صنعت است.

سرمایه‌گذاری Hunting در CAH بخش کلیدی استراتژی ما برای دسترسی به فناوری‌ های تولیدی جدید است. که توسط مشتریان فعلی ما اتخاذ می‌شود. اما همچنین فرصت‌های بازار و مشتریان جدیدی را در بخش‌هایی فراهم می‌کند که مکمل شایستگی‌های اصلی ما در مهندسی دقیق و محصولات با کیفیت قوی هستند. جیم جانسون، مدیر عامل هانتینگ می گوید. او افزود: “گروه توسط دانش و تخصص مهندسی مواد و فرآیند CAH جذب شد که ما معتقدیم رهبری مهندسی و تولید فعلی ما را در بخش های انتخابی ما تکمیل می کند.”

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *